Przez dziesięciolecia nasza firma zajmuje się obróbką drewna, naszą specjalnością jest produkcja parkietu, posiadamy wieloletnie doświadczenie z zakresu produkcji wyrobów z drewna. Firma powstała w 1953 roku.

Od początku swej działalności produkuje parkiet, głównie na rynek Polski. Ponad 50 % klientów znajduje naszą firmę za pośrednictwem internetu, pozostali klienci to osoby polecone przez naszych zadowolonych klientów. We wrześniu 2005 zmieniliśmy park maszynowy, a tym samym podnieśliśmy jakość produkowanych parkietów. Miesięcznie produkujemy około 2500 m2 parkietu.
 

Na potrzeby naszej produkcji wykorzystujemy wyłącznie naturalny surowiec pochodzący z czystych ekologicznie regionów. Oferujemy usługi, których jakość poparta jest doświadczeniem pracowników uczestniczących w programach szkoleniowych z zakresu układania, szlifowania, lakierowania podłóg drewnianych przy wykorzystaniu najnowszej generacji materiałów wykończeniowych.
 

Wykonujemy pomiary wilgotności !!!
 
Standardem w działaniach naszej firmy jest dokonywanie pomiarów wilgotności podłoża, drewna oraz powietrza. Pomiary dokonywane są zawsze przed przystąpieniem do kładzenia podłogi u klienta. Przyrządy wykorzystywane i posiadane przez nas należą do najlepszych i najdokładniejszych dostępnych na rynku. Pozwala to dokładnie ocenić warunki i dostosować technikę kładzenia podłogi do specyfiki pomieszczenia
 
Home | O nas | Oferta | Cennik | Galeria | Kontakt | Mapa dojazdu
© Wytwórnia Parkietu JAGLARZ
Realizacja: Verakom - projektowanie stron www